İklimsa Yetkili Servisi

Formu doldurun biz sizi arayalım!

Aqua Klima

  Klima Servisi

  Artık evlerimizde dört mevsim faydalandığımız klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir.

  Merkezi Sistem Klima

  Klima merkezi sistem klima tamir merkezi sistem klima bakımı ve merkezi sistem klima montajında uzman ekipleriyle profesyonel servis hizmeti vermektedir. Tamir işleminde yedek parça değişimi yapılan tüm merkezi sistem klimalarda 1YIL yedek parça garantisi vererek güvenceye alır.

  Klima Montajı

  Klima montajı ürünü alırken gösterdiğimiz hassasiyet kadar önem verilmesi gereken bir konudur. Klimanın kalitesi, özelliği, performansı ne kadar iyi olursa olsun, doğru yapılmamış bir montaj tüm bu özellikleri aşağı çekebilir. Tecrübeli ekibimizle Klima montaj hizmeti veriyoruz.

  Yaz aylarında serin

  İlkbahar döneminde klima bakım hizmeti ideal olarak gerçekleştirilir. Bu sezon, yoğunlaştırma ünitenizin masraflı onarımlardan kaçınmak ve Adana Yazı sıcağında elektrik faturalarını düşürmek için ihtiyaç duyduğu önleyici hizmetleri tamamlamamıza olanak tanıyor. Ünitenin sökülüp yıkanmasından ve her bir bileşenin detaylandırılmasından her bir parçanın sağlığının dikkatle test edilmesine kadar, yıllık Kalima servisi, merkezi ısıtma ve soğutma sisteminizin sağlığı için hayati önem taşır. Klima sistemlerinde normal çalışma nedeniyle aşınma ve yıpranma vardır ve yoğun sezon kullanımı sırasında bir sistem arızasının getirdiği rahatsızlık, hiçbir ev sahibi için iyi bir deneyim değildir. Önleyici bakımla amacımız, olası sorunları ortaya çıkmadan yakalamak için aşınma ve yıpranmayı azaltmaktır.

  Kışın Sıcak

  Yazın zirvesinden sonra ve kışın soğuğu gelmeden önce, klimanızın bakımınızın yaptırmak için Sonbahar sezonu kesinlikle en iyi zamandır. Sonbahar aylarında, klima ünitesini iyice temizlemek, gerekli motorları yağlamak, elektrik kontrolleri, güvenlik denetimleri yapmak ve standart sistem filtrelerini değiştirmek için sizlere bir telefon kadar yakınız.

  Yıl Boyu Rahatlık ve Koruma

  Yıl boyunca normalden daha fazla sistem kullanımına yol açan Adana gibi zorlu bir iklimde, merkezi ısıtma ve iklimlendirme yatırımınızı korumak için gereken her adımı atmanız önemlidir. Beklemeyin, tüm yıl boyunca maliyetli ısıtma ve soğutma onarımlarından kaçınmanızı sağlamak için bugün doğru adımları atın!

  İletişim Bilgileri

   

  Adres    :  Huzurevleri Mah. 77051 sokak Mila Apt. Zemin Kat, 01190 Çukurova/Adana

  Mobil     :  0543 416 55 50

  Telefon  :  0322 290 12 16

  e-Posta   :  info@adanaiklimsaservisleri.com